Zobacz jak uczyć się angielskiego 2 razy szybciej niż inni?

Jeśli jesteś gotów, aby zaprojektować wymarzony styl życia, pożegnać się z brakiem czasu i mieć ogromne ilości czasu na naukę angielskiego… to ta wiadomość będzie najważniejsza w tym roku (a może nawet w całym twoim życiu).

Drogi Czytelniku, Czy poważnie interesujesz się nauką angielskiego i osiągnięciem swoich celów? Czy faktycznie chcesz mieć więcej czasu, więcej pieniędzy lub wyjechać za granicę?
Czy chcesz poczuć jak poprawia się Twój angielski i mieć jeszcze czas dla rodziny i przyjaciół? Jeśli chcesz wziąć się za organizację swojego czasu i przenieść go na następny poziom, aby rozwijać się szybciej, …to posłuchaj tego. Jeszcze kilka lat temu miałem problemy, aby połączyć przyjaciół, naukę i pracę. Całymi dniami pracowałem i się uczyłem. Mimo to moje efekty były znikome. I najprawdopodobniej nic by się nie zmieniło, gdybym przez przypadek nie wpadł na stronę Damiana Redmera.
Zacząłem oglądać jego kolejne nagrania o rozwoju.Poznaj kłamstwo, które kradnie Ci nawet 2 godziny dziennie! Pewnego dnia zobaczyłem jego kurs „Czasowy Czarodziej”. Kupiłem i wprowadzałem go systematycznie i stopniowo w życie. Wcześniej zbierałem wiele informacji w internecie. Jednak cała ta wiedza była chaotyczna. Dlatego nie wiedziałem co robić, aby efektywnie wykorzystać swój czas.
Dopiero Damian pokazał mi skąd wziąć motywację oraz jak prosto i łatwo można robić 2-3 więcej rzeczy w ciągu dnia. Dzięki temu kursowi mam więcej czasu, aby uczyć się angielskiego, uprawiać sport, spotykać się z przyjaciółmi i realizować swoje cele. Ja wiem, że nie „zbiega” się z tematyką naszej strony.
Jednak, gdy słyszę wymówki moich przyjaciół, że nie mają czasu aby się uczyć się języka obcego codziennie przez  pół godziny i na inne rzeczy to stwierdzam, że taki kurs będzie pożyteczny.
Dowiesz się z niego jak zyskać więcej czasu oraz go lepiej zorganizować. Następnym razem kiedy będziesz wychodzić na spotkanie z przyjaciółmi, zostawisz za sobą kalendarz wypełniony  w całości wykonanym planem dnia i zadania skreślone czerwonym flamastrem. To pozwoli Ci poczuć  zadowolenie z siebie i bawić się w spokoju. Dzięki temu, krok po kroku, zbliżysz się do swojego celu, który w końcu osiągniesz.
Pozwoli Ci to mieć lepszą pracę, wyższą pensję czy możliwość wyjazdu do pracy i życia za granicą lub studiowania. Wszystkie zaklęcia są bardzo łatwe i prosto wyjaśnione. Wdrożony kurs Damiana „czaruje” dla mnie już przynajmniej 2 godziny każdego dnia. Na przykład, dzięki niemu możesz się cieszyć naszym blogiem, który ciągle rozwijam. A realizuję także inne projekty.
Jeszcze nie tak dawno temu spałem przynajmniej po 8-9 godzin. W tej chwili śpię przeciętnie 6,5 godziny dziennie. Tylko dzięki mniejszej ilości snu zyskałem 1,5 godziny. Dzięki temu mam czas na czytanie książek.
Przed poznaniem tego kursu, oraz jeszcze kilku innych technik, stronę robiłem przez kilka miesięcy i nie miałem z tego efektów. Zanim spotkałem kurs Damiana Redmera moje projekty „stały” w miejscu. Często zastanawiałem się dlaczego.
Teraz robię każdego dnia postępy, dzięki umiejętnemu wykorzystaniu kalendarza. Na przykład w tej chwili na tej stronie są 104 wpisy. Wcześniej nie wyobrażałem sobie, abym mógł tyle napisać. Ciągle nie miałem czasu. Jednak dzięki zaklęciu „Cedo Maiori” zacząłem najpierw pisać posty i pracować, a potem się uczyć.

Moja opinia o autorze: Damian Redmer

Powiem tylko, że jest to bardzo sympatyczna osoba. Co prawda nie znam go osobiście, ale wymieniłem z nim kilka maili. Pomimo tego, że ma bardzo dużo pracy pomógł mi jak potrafił.
Damian Redmer stosując ten system studiował jednocześnie na dwóch kierunkach na których zdobył stypendium za wyniki w nauce,  uprawiał sport 3 razy w tygodniu, spotykał się codziennie z dziewczyną i jeszcze dobył finałową nagrodę biznesplany.

 Oto co znajduje się w środku… „Czasowy Czarodziej”

Poznaj kłamstwo, które kradnie Ci nawet 2 godziny dziennie! Kurs składa się z głównego, profesjonalnie wykonanego nagrania (1 godzina i 9 minut), który przedstawia cały system. Bardzo wiele osób nie realizuje swoich zamiarów, ponieważ nie ma wystarczającej dyscypliny. Kurs ten przeprowadzi Cię od fundamentalnych spraw, które większość osób pomija, przez co nie może robić tak szybkich postępów i cieszyć się życiem jak to możliwe.
Damian rozwiązuje ten problem poprzez pokazanie jak mieć chęci i motywacje do realizacji swojego planu dnia. Wiele osób robi rzeczy przyjemne, ale mało ważne. Przez to bardzo często zaniedbują rzeczy ważne i nie osiągają swoich celów jak na przykład płynne mówienie po angielsku.
Pokazuje jak zrezygnować z rzeczy, które lubimy, ale są nieważne i zacząć robić rzeczy ważne, które dają jeszcze więcej satysfakcji. W głównej księdze znajdziesz 12 zaklęć w formacie ebooka (78 str.). Damian przygotował bardzo pożyteczne streszczenie jak organizować swój czas w postaci listy kontrolnej.
Psychologowie odkryli, że najbardziej efektywne osoby to te, które odnoszą największe sukcesy – w bardzo szczególny sposób zdobywają wiedzę. Osoby te po każdym większym przestudiowanym fragmencie robią od razu streszczenie – w formie mapy myśli lub notatek bezpośrednio obok tekstu. Dzięki temu zapamiętują znacznie więcej.
Jeśli Ty nie robisz streszczeń, albo robisz to liniowo, tak jak nauczono Cię w szkole – ograniczasz swój potencjał i niejako ułatwiasz sobie zapominanie.  Brakuje takich pdf do bonusów.

Kliknij i Zobacz „Czasowego Czarodzieja”

Bonusy „Czasowego Czarodzieja”

Bonus nr 1 Zarządzać pomysłami (17 min):

Z bonusu dowiesz się jak zwiększyć swoją kreatywność. Co zrobić, aby każdy pomysł napełniał Cię ekscytacją i motywacją oraz  jak notować, pracować i rozwijać pomysły. Jedna prosta technika pozwoli Ci podnieść motywację, zwiększyć ekscytację i podwoić kreatywność!

Bonus nr 2 Uniwersalna Metoda Zarządzania Projektami (15 min)

Dzięki niemu odkryłem pewien sekret, który stosują najlepsi przedsiębiorcy na świecie.

Nie tak dawno temu widziałem pewną kobietę, która mówiła, że po zdaniu matury miała 18 propozycji pracy. Niestety, ale teraz te czasy minęły. Dzisiaj wiele osób nie może znaleźć pracy nawet po studiach. Pracodawcy chcą osoby z umiejętnościami miękkimi, sprawnymi, które potrafią poradzić sobie w trudnych sytuacjach stresowych. Bez odpowiedniej organizacji pracy nie sprostasz tym wymaganiom.
Natomiast w przyszłości będzie jeszcze trudniej, ponieważ wymagania wciąż się podwyższają. Bardzo wiele osób nie osiąga swoich celów, ponieważ nie może efektywnie zarządzać swoimi projektami, które składają się z wielu etapów. Sama nauka angielskiego to nauka pisania, czytania, słuchania, mówienia. A te wszystkie części można jeszcze podzielić. W jednym z swoich bonusów Damian przedstawia uniwersalną metodę zarządzania projektami, którą wykorzystują wielkie korporacje i organizacje jak NASA, amazon, Dell, Payapl,Asus, BBC i wiele innych. Pomyśl jaka ona musi być potężna, że korzystają z niej firmy, które osiągnęły taki sukces.
Ten system umożliwia tak zaprojektować swój projekt, aby móc go jeszcze modyfikować w przypadku jakiś opóźnień lub dodać jakieś elementy. To czyni te rozwiązanie prostym, skutecznym  w stosowaniu i jeszcze przyjemnym. Damian pokazuje także w jaki sposób wprowadzić tę wiedzę w życie. 
A teraz wyobraź sobie, że na koniec pracy otwierasz swój kalendarz, w którym skreśliłeś wszystkie wyznaczone zadania. Jakbyś się z tym czuł? Zwlekając z działaniem, z każdym kolejnym miesiącem tracisz szansę na zyskanie codziennie dwóch godzin. A wystarczy tylko zmienić kilka, prostych nawyków. Pomyśl jak wykorzystasz ten czas.

Kliknij i Zobacz „Czasowego Czarodzieja”

SKĄD możesz wiedzieć, czy ten kurs jest dla Ciebie?

Jeśli masz wiele wolnego czasu, spędzasz dużo czasu z rodziną, masz czas, aby bawić się z dziećmi i do tego jeszcze masz, aby się uczyć i rozwijać, ten program nie jest dla Ciebie. Jeśli czujesz, że dobrze wykorzystujesz swój czas i wykonujesz czynności, które lubisz, to w rzeczywistości nie potrzebujesz pomocy.
Z drugiej strony, jeśli masz wiele problemów, które są dla Ciebie frustrujące i nie potrafisz przejść na kolejny poziom, to bardzo polecam Ci ten kurs.

  • jeśli ciągle masz problemy z ilością wolnego czasu  i ciągle „brakuje” Ci czasu dla rodziny, możesz odmienić tę sytuację przez lepszą reorganizację twoich zadań.
  • jeśli uważasz, że zbyt ciężko pracujesz i nie masz czasu na rodzinę, hobby i przyjemności, to dowiesz się jak ułożyć swoje codzienne obowiązki, aby cieszyć się życiem
  • jeśli czujesz, że musisz wykonywać czynności, które nie dają ci przyjemności, poznasz prosty sposób, aby to wyeliminować.
  • jeśli przeszedłeś/aś już wiele kursów, a z jakiegoś powodu nadal nie masz wyników, to zobaczysz jak odblokować się mentalnie i pójść do przodu.

Ja nie mogę Ci powiedzieć, czy potrzebujesz tych informacji, które są w kursie. Jeśli jednak czujesz, że potrzebujesz ta wiedza, to znasz odpowiedź. Istnieje bardzo duża szansa, że ten kurs zawiera klucz do powodzenia w życiu osobistym

Kliknij i Zobacz „Czasowego Czarodzieja”

Dlaczego Ten kurs tak Bardzo różni się od Wszystkich innych Kursów?

Zanim zdecydujesz się, czy ten kurs jest dla Ciebie…Chcę Tobie powiedzieć, dlaczego jest zupełnie inny od wszystkiego co zostało już wypuszczone na rynek.
Powód # 1: Ten program nie został stworzony dla szerokiej publiki. Istnieje wiele drogich kursów na rynku, ale ten program do nich nie należy. Damn  zaprojektował go z myślą niesienia pomocy ludziom takim jak Ty, którzy chcą przestawić swój umysł na jaśniejsze i klarowniejsze sposoby korzystania z swojego ograniczonego czasu.
Damian włożył ogromną ilość czasu i energii, aby zrozumieć wszystkie psychologiczne aspekty rozwoju i sukcesu w tej dziedzinie. Gwarantuję Ci, że ten program zmieni całkowicie twój sposób patrzenia na realizacje swoich marzeń. W ciągu kilku minut od teraz możesz mieć swoją kopię i zacząć poznawać te wszystkie cenne wskazówki.
Powód # 2: Ten system został stworzony przez człowieka, który wykorzystuje go od wielu lat i ciągle go udoskonalał Dokładnie wie co mówi i wszystkie rozwiązania z powodzeniem stosuję do wszystkich jego zadań. Dostaniesz narzędzia, które pozwalają Ci osiągnąć więcej sukcesu na poziomie emocjonalnym, mentalnym i strategicznym…i mogę zapewnić, że ten sukces przybliży Cię do stylu życia na jaki zasługujesz.
Powód # 3: Zero lania wody i sztucznego nadmuchiwania produktów, aby zwiększyć ich rozmiary. Jedną rzeczą, która zwiększa sprzedaż – to rozmiar produktów. Klienci nie tylko patrzą na jakość wiedzy, ale również na ilość. To zmusza sprzedawców na zwiększanie rozmiarów produktów.
Damian jest z kolei jak dentysta wyrywający zepsuty ząb. Może zrobić, to bardzo szybko i dać błyskawiczną ulgę, albo przeciągać ten moment w nieskończoność, aby dać klientowi poczucie, że zapłacił za duże ilości swojego czasu. Ty i ja wiemy, że liczą się szybkie i konkretne rozwiązania. Dlatego mogę Cię zapewnić, że nie ma nadmuchiwania produktów, aby były większe.
Mogę Cię zapewnić, że szybko przyswoisz wiedzę i do błyskawicznego wdrożenia. Naprawdę przyjemnie się słucha Damiana. Mógłby być moim nauczycielem.
Powód #4: Ten program daje szybkie wyniki….łatwo się go ogląda, a jeszcze łatwiej wdraża. Niektórzy trenerzy pięknie mówią. Inni tworzą szkolenia z „samopomocy”, które bawią. Klienci często wychodzą uśmiechnięci, zadowoleni i wydają u sprzedawcy kolejne pieniądze.
Damian woli być jak kardiolog. Ma zdiagnozować twoje bóle i poprowadzić twoje leczenie tak, aby uzdrowić twoje życie.Masz się dobrze bawić, masz mieć wyniki i tylko to go interesuje. Po opanowaniu materiału będziesz miał znacznie mniej problemów z brakiem czasu, będziesz miał lepsze wyniki i więcej czasu…a przede wszystkim nie będziesz musiał zaniedbywać rodziny, znajomych, czy przyjemności. Obejrzy cały ten materiał online i zobacz co otrzymasz:

  • 3 pełne nagrania wideo (1h i 42 minuty) , które możesz oglądać bezpośrednio online
  • pdf „Czasowy Czarodziej”, który zawiera 78 stron „skondensowanej” wiedzy
  • skoroszyty, które pomogą Ci lepiej zrozumieć materiał
  • Ćwiczenia, które polepszą twój sposób myślenia o czasie i produktywności
  • Natychmiastowy dostęp do porad

 Kliknij i Zobacz „Czasowego Czarodzieja”

Opinie- Czasowy Czarodziej

A oto opinie osób, które skorzystały z niego. Pochodzą one z strony czasowyczarodziej.pl

Zakupiłam Twój kurs, bo bardzo zależy mi na opanowaniu umiejętności organizacji własnego czasu. Zwłaszcza ostatnio mam dużo zajęć, dużo terminów i nie mogę sobie pozwolić na to, by coś przegapić. Więc zaczęłam stosować się do Twoich rad i można powiedzieć, że pierwsze rezultaty – i to pozytywne – już są. Nie rozstaję się z kalendarzem. Nie przegapiam ważnych spraw. To wszystko motywuje mnie do tego, by dalej korzystać z wiedzy zawartej w Czasowym Czarodzieju 😉 Najbardziej jednak przypadła mi do gustu „Księga Zaklęć” 😉 Wybieram, stosuję i pomału przestaję się dziwić, że to działa. Ania Urban właścicielka serwisu pozytywnemysli.pl „Czasowy Czarodziej jest bardzo dobrą pomocą dla osób bardzo zajętych…. Dziękuję jeszcze raz bardzo za pomoc przy organizacji dnia. Myślę, że powoli będę umiała zorganizować sobie tak dzień, że nie będę musiała chodzić po 2:00 w nocy spać. – Katarzyna Majewska Zaczynam stosować system i zaklęcia :). Niektóre robiłam intuicyjnie, o niektórych dowiedziałam się od Ciebie. Najważniejsze dla mnie w tym wszystkim jest odkrycie, że to pewien system, schemat postępowania, który każdemu przyniesie korzyść. Ubrałeś to w słowa i dałeś uporządkowane narzędzia na różne okoliczności. Pomysł i realizacja tematu „czasowyczarodziej” superaśna.  Tekst pisany z lekkością, osobistym zaangażowaniem. Czytając go, wydaje mi się, że napisałeś go dla mnie. Gratuluję i mam nadzieję, że wytrwale będę realizować Twoje zaklęcia. – Donata Stężała

Dziękuje Ci, że poświęciłeś mi czas. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij tutaj. A może już skorzystałś/aś z kursu Damina. Jestem ciekawy co o nim sądzisz? Jak zmieniło się twoje życie? Napisz proszę swoją opinie o Czasowym Czarodzieju.
Pozdrawiam
Podpis
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *