Bardzo wiele osób ma problem z poprawnym pisaniem po angielsku. Za każdym razem popełniają te same błędy dostając słabszą ocenę lub zmniejszając swoje szanse na lepszą pracę.
Bardzo często samo pisanie nie wystarcza, ponieważ nie wiesz jakie popełniasz błędy. A potem robisz je znowu i znowu.
Dobrym rozwiązaniem jest czytanie. Jednak jest to bardzo powolna metoda. 
Jeżeli nie masz nikogo, kto mógłby sprawdzić twoją treść, przez co nie możesz poprawić swojego pisania, to w tym wpisie poznasz możliwości edytora do angielskich tekstów, który skutecznie poprawia ponad 250 błędów! I to często błędów, których nie rozpoznaje microsoft word.
Oznacza to, że nie musisz już wydawać dużych pieniędzy na korepetytora, aby sprawdził Ci wypracowania i poprawić swoje pisanie. Jest to świetna opcja dla uczących się angielskiego, ponieważ grammarly identyfikuje twoje najczęstsze błędy i pomaga Ci uniknąć ich, szybko poprawiając twoje pisarskie umiejętności. Sądzę, że twoja nauczycielka od angielskiego będzie zadowolona.
Jest to także świetna opcja dla nauczycieli, ponieważ grammarly błyskawicznie sprawdza oryginalność treści. Jest nawet lepsze w tym od google! Grammarly złapie nawet jedno skopiowane zdanie z internetu.
Natomiast jeżeli szukasz pracy, grammarly świetnie się nadaje do sprawdzenia twojego CV.

Czy grammarly naprawdę działa?

Muszę powiedzieć, że byłem bardzo sceptyczny na początku wobec tego programu. Uważałem, że żaden komputerowy program nie jest w stanie poprawić bardzo dobrze tekstu. Jednak muszę przyznać, że zmieniałem zdanie po tym jak bardzo wymagający HubPage zaakceptował mój artykuł!
HubPage ma bardzo wysokie wymagania i trzeba pisać niemal jak native speaker. Kiedyś korzystałem z innego darmowego edytora tekstu (aby wyłapać literówki), ale był on za słaby. Dopiero grammarly poprawił wystarczająco tekst!
Na filmiku poniżej możesz zobaczyć jego możliwości:

Jak widzisz na filmiku firma jest uczciwa i twoja karta jest całkowicie bezpieczna.

Kliknij tutaj, aby wypróbować ten program i poprawić wszystkie gramatyczne błędy.

PodpisKam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *