jak najłatwiej nauczyć się angielskiego

Witaj
Dzisiaj chce Ci pokazać w formie graficznej na czym polega metoda effortlessenglish, dzięki której dowiesz się jak najłatwiej nauczyć się angielskiego! Ta metoda pomogła mi, więc sądzę, że pomoże i tobie.
Wyobraź sobie, że wyruszasz w podróż. Twoim celem jest dotarcie do miasta o nazwie: „płynnie i pewnie mówię po  angielsku”. W tym celu potrzebujesz samochodu. Masz do wyboru dwa samochody. Z dobrym silnikiem i paliwem oraz z złym paliwem i silnikiem. Możesz także wybrać mieszankę tych dwóch możliwości.
Możesz jechać do swojego celu samochodem, który będzie miał zaledwie 50 koni mechanicznych pod postacią podręczników, list słówek itd. Twoim paliwo będzie zawierało mało oktanów czyli mało emocji, brak celu, niewiarę w swoje siły, znudzenie, pasywne siedzenie, mało energii, obawa o błędy!
W rezultacie, twoja podróż będzie długa, wyczerpująca i nie nie wiadomo czy dojedziesz do celu jak na afrykańskich drogach.
Jednak możesz wybrać inny model samochodu. W tym samochodzie twoim silnikiem będzie kurs „7 zasad doskonałej nauki angielskiej wymowy”, z którego dowiesz się jak uczyć się mówienia  i rozumienia swoich rozmówców. Twoim paliwem będzie wysoko oktanowy diesel 98 dzięki, czemu będziesz miał dużą motywację, jasno określony cel, energię, silną wiarę oraz rozwijające się pozytywne nastawienie. Dzięki temu do swojego celu dojedziesz szybko i bez przeszkód  tak jak autostradą.
Spójrz na schemat poniżej i zastanów, którą drogą chcesz podążać.
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *