Samodzielna nauka angielskiego- badania naukowe

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

Badania pokazują, że Listen&Answer Stories jest lepszą metodą nauki niż w szkole.

W tym artykule, będę mówić znowu o badaniach, które pokazują jaka jest najefektywniejsza i samodzielna nauka angielskiego. Wiem, że to nie brzmi jak bardzo ekscytujący temat;)
Jednak jest to bardzo ważny temat. Dlaczego? Ponieważ niezależne badania są jedynym sposobem, dzięki któremu możemy ocenić różne metody nauki języka angielskiego.
Każdy ma swoje zdanie. Niektórzy ludzie powiedzą: „Musisz uczyć się gramatyki”. Niektórzy powiedzą: „Musisz ćwiczyć mówić wszystkie czasy”.
Każdy z nas ma pojęcie o najlepszym sposobie na naukę języka angielskiego. Skąd wiemy, kto ma rację?
Wiemy tylko, patrząc na niezależne, testowe badania. Musimy spojrzeć na wiele badań, aby znaleźć odpowiedź.
Kiedy to zrobimy, możemy dowiedzieć się, że:
1. Słuchanie zrozumiałych i interesujących angielskich nagrań jest najlepszym sposobem na poprawę mówienia!
2.Metoda The Listen & Answer Stories jest najbardziej skuteczną metodą nauki poprawy mówienia (i słuchania).
3. Nauka gramatyki i tłumaczenie nie są skuteczne. Zapamiętywania listy słów też nie jest skuteczna.
4. Darmowe, łatwe i zabawne czytanie tekstów jest najlepszym sposobem na budowanie słownictwa i gramatyki zaawansowanej („akademicki angielski”).
To właśnie mówią nam badania. W jaki sposób przebiegało badanie? Zazwyczaj dzieli się dużą grupę uczniów.
Jedną grupę umieszcza się w normalnej angielskiej klasie (gramatyka, badania słownictwa, normalna nauka itp.). Druga grupa jest umieszczana w klasie The Listen & Answer Stories (zwany także „TPRS”).
Po 4-24 miesiącach są testowane obie grupy uczniów. Studenci w klasie The Listen & Answer Stories odpowiadają lepiej na testach z słówek, mówienia, słuchania (listningów),czytania, a nawet testów gramatycznych. Im dłuższy czas, tym większa różnica pomiędzy grupami!
Dlatego jestem tak pewny o metodę Effortless English. Moje metody nie są oparte tylko na moim zdaniu. Opracowałem moje metody na podstawie badań.
Napisz mi co o tym sądzisz.
Powodzenia w nauce angielskiego,
AJ. Hoge
źródło:effortlessenglishclub.com
ps. Jeżeli chcesz otrzymać The Listen & Answer Stories kliknij tutaj.[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *