Artykuły po angielsku do czytania- "Keira Knightley's anger at …"

Artykuły po angielsku do czytania są świetnym sposobem nauki angielskiego! Dlatego postanowiłem zamieścić interesujący artykuł po angielsku z strony independent. Jest to ważne, ponieważ będziesz miał/a możliwość nauki żywego, naturalnego angielskiego w ciekawy sposób. Dzięki temu nie zaskoczy Cię żaden zwrot na obczyźnie. Poznasz też gramatykę i to lepiej niż z podręczników.
Długo zastanawiałem się czy zamieścić ten artykuł. Jednak stwierdziłem, że jeżeli independent go opublikował to nie ma w nim nic złego. Artykuł jest dość prosty jak na gazetę, ale wydaje mi się, że powinny go czytać tylko osoby na poziomie co najmniej B1.
Po długim namyśle postanowiłem, że jednak zamieszczę reklamy adsense. Dzięki dochodowi z reklam będę mógł szybciej rozwijać stronę i dodawać dla was więcej materiałów. W tej chwili myślę o opracowaniu najciekawszych dzieł światowej klasyki jak Alicja z Krainy Czarów. Do tekstu byłoby dołączone wyjaśnienie trudniejszych słówek oraz nagrania audio. Dodatkowo określałbym poziom trudności tekstu, abyś mógł stopniowo rozwijać swoje słownictwo. A jak już wiesz z darmowego kursu jest to najefektywniejsza droga nauki. Co o tym sądzicie?
[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

artykuły po angielsku do czytania
Artykuły po angielsku do czytania są świetnym sposobem nauki angielskiego.

Cały artykuł opisuje oburzenie aktorki na… No właśnie. Przeczytajcie sami i sami stwierdźcie czy warto? Hollywood star Keira Knightley has criticised movie bosses for

airbrushing pictures to give her „droopy” breasts.

The actress’s chest was airbrushed in the promotional image for the 2004 action-adventure film King Arthur.

Knightley, 27, told Allure magazine: „They always pencil in my boobs. I was only angry when they were really, really droopy.

„For King Arthur, for a poster, they gave me these strange droopy tits. A – I don’t have tits anyway, and B – they digitally made them, and I thought, Whoaaaaa! It’s my face on that poster.

„I thought ‚Well, if you’re going to make me fantasy breasts, at least make perky breasts’.”

She told the magazine: „Normally the woman has to expose everything and the guy doesn’t. Sex scenes in films – I’m quite rigorous about what gets exposed. No bottom half!

„I don’t mind exposing my tits because they’re so small – people really aren’t that interested. It’s much easier as you get older. You can say, ‚No’, ‚Yes’, ‚No’.”

Knightley, who was photographed topless by Mario Testino for the magazine, recently got engaged to James Righton, the Klaxons keyboard player.

The Pirates Of The Caribbean actress said that she had no idea how she will handle the publicity when they decide to wed, adding: „Maybe I’ll be permanently engaged.”

She said that she and her fiance are „total opposites” because she „knows nothing about” music.

źródło: independent.co.uk

I jak wam się podobał ten artykuł po angielsku do czytania?

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Join the Conversation

2 Comments

 1. Bardzo fajna sprawa świetna inicjatywa z twoje strony:D
  Pozwól że trochę po spamuje 😛
  Na stronie https://pl.bibliobird.com/content można znaleźć kilkadziesiąt artykułów o prawdziwym życiu w Ameryce, Może artykuły nie są na najłatwiejszym poziomie ale za to każdy:
  -ma wersje do przesłuchania czytaną przez prawdziwego nativa
  -jeżeli nie rozumiesz jakiegoś słowa wystarczy że klikniesz na nie w artykule zobaczysz jego tłumaczenie na polski (najczęściej w kilu kontekstach)

  1. Tak możesz spamować. 🙂
   Ponieważ jest to pożyteczna strona dla czytelników to nie będę kasował komentarza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *